O společnosti

Jsme součásti mezinárodního Konsorcia Medovik Altaje, které je jedním z největších zpracovatelů medu v Altajském kraji a republiky Altaj. Do tohoto konsorcia patří tyto společnosti:

OOO "Medovik Altaje"

OOO "Sibirskie naturalnye produkty"

OOO "Altajskij pasečnik"

OOO "AMP"

Siberian natural products s.r.o.

Sbíráme med z nejlepších pasek Altajského krajе а republiky Altaj. Moderní vybavení ve výrobě, přísná kontrola kvality výrobků na základě standardů HACCP umožňují vyrábět přírodní, chutné a zdraví prospěšné výrobky, které splňují veškeré normy a kvality Evropské Unie (EU).

Nabízíme pouze přírodní výrobky prémiové kvality:

med se sklízí v ekologických a čistých oblastech Altajského kraje a republiky Altaj

k produkci medových pomazánek Medanna jsou používány speciální technologie, které nevyužívají příměsi barviv a aromat

Zaručujeme kvalitu svých výrobků, kterých produkujeme přes 100 druhů a exportujeme do téměř celého světa - Ruské Federace, Evropské Unie (EU), USA, Číny a Japonska.

Med

Od počátku založení Konsorcia Medovik Altaje spolupracujeme s prověřenými včelaři, kterým důvěřujeme. Vždy jsme podporovali místní včelaře, protože med sklizený na Altaji je nejlepším včelím produktem s velkým obsahem důležitých vitaminů. 

Laboratoř

Ve výrobě používáme svou vlastní laboratoř, která nám umožňuje provádět přísnou kontrolu ve všech bodech výroby, a to od příjmu suroviny až po kontrolu konečného produktu.

Výroba

V průběhu zpracování suroviny se používá vybavení, které umožňuje vyrábět produkty vysoké kvality se stejnými výživovými vlastnostmi.

Automatická linka pro dávkování medu umožňuje dávkovat až 1500 ks balení za hodinu. V průběhu celého výrobního procesu jsou, díky dodržování přísných pravidel, eliminována rizika jakéhokoli znečištění medu.